Dane Kontaktowe

Skontaktuj się ze mną!

Dane firmy

Masz jakieś pytania?

Może znajdziesz je poniżej 💕

FAQ

Szkolenie z tempa pracy w paznokciach to program online, który uczy technik i strategii, umożliwiających stylistom paznokci zwiększenie produktywności i efektywności swojej pracy, skracając tym samym czas wykonywania manicure i stylizacji paznokci.

Tak, szkolenie z tempa pracy w paznokciach jest dostosowane zarówno do początkujących, jak i do doświadczonych stylistów paznokci. 

Tak, jako uczestnik szkolenia otrzymasz dostęp do materiałów szkoleniowych, takich jak prezentacje, instrukcje krok po kroku, poradniki wideo i inne zasoby, które pomogą Ci utrwalić i zastosować zdobyte umiejętności w praktyce.

Certyfikat ukończenia szkolenia możesz uzyskać po odbyciu konsultacji poszkoleniowej która potwierdzi zdobycie umiejętności. Konsultacja jest płatna.

Szkolenie obejmuje wiele istotnych tematów, takich jak: organizacja stanowiska pracy, optymalne wykorzystanie narzędzi i materiałów, techniki aplikacji i zdobień paznokci, techniki skracania czasu wykonywania poszczególnych kroków, radzenie sobie z przeszkodami i problemy z tempem pracy. Wszystko to ma na celu poprawę efektywności i osiągnięcie szybszych wyników.